Efektivní sérum na růst řas. Nejlepší kondicionéry a sérum na řasy. Produkty z lékárny – pořadí produktů

Efektivní sérum na růst řas. Nejlepší kondicionéry a sérum na řasy. Produkty z lékárny – pořadí produktů

S pomocí správně vybraných kosmetických přípravků pro péči o řasy je můžete nejen zesílit a prodloužit, ale také zlepšit jejich celkový stav. Kondicionéry a sérum na řasy mají takové složení, aby byly bezpečné pro citlivé oči a dodaly jim zároveň velkolepý efekt. Jaký bude nejlepší sérum na řasy? Jakou značku vybrat: Nanolash, Eveline nebo Revitalash?

S pomocí správně vybraných kosmetických přípravků pro péči o řasy je můžete nejen zesílit a prodloužit, ale také zlepšit jejich celkový stav. Kondicionéry a sérum na řasy mají takové složení, aby byly bezpečné pro citlivé oči a dodaly jim zároveň velkolepý efekt. Jaký bude nejlepší sérum na řasy? Jakou značku vybrat: Nanolash, Eveline nebo Revitalash? V tomto článku představuji několik tipů.

Řasová séra jsou dnes velmi populární a ženy si již bez těchto přípravků prakticky nedokáží představit každodenní péči. Není divu, díky nim můžete řasy vyživovat, posilovat, prodlužovat a dokonce zapomenout o jejich malování.
Jen pozor: Klíčem k dosažení slíbených efektů je systematika, takže nelze očekávat, že po třech použitích budou řasy vypadat jako z reklamy. V tomto článku se zaměřím na populární značky a zároveň opíšu, co to je sérum na řasy a na co se zaměřit při výběru těchto kosmetických přípravků.

Kondicionér a sérum na řasy

Pro začátek je dobré vědět, čím se tyto dva druhy přípravků liší. Opravdu zjednodušeně řečeno, sérum má vyšší koncentraci aktivních složek než sérum na řasy, díky čemuž přináší vyšší intenzitu péče. Úkolem tohoto produktu je silná výživa, jíž dosahuje proniknutím do hlubších částí kůže – usnadňuje to lehká a vodnatá konzistence. Toto rozlišení platí pro tradiční přípravky a není pochyb o tom, že séra a kondicionéry jsou považovány za samostatné skupiny výrobků.

Pokud jde o řasy, je to snadnější, protože každé sérum je kondicionérem. Jednoduše. Až do nedávné doby byl jako sérum do řas nazýván pouze jako kondicionér s kartáčkem, který byl aplikován těsně podél řas, aby se dostal do cibulek a zesílil řasy zevnitř. V současné době se používá častěji termín kondicionéry na řasy, protože lépe odráží působení výrobku.

Shrneme-li to, oba pojmy v kontextu řas jsou používány zaměnitelně a znamenají stejný výrobek se stejnými vlastnostmi, zajišťující stejný efekt.

Nejlepší sérum na řasy … čili jaké?

Při výběru kosmetiky se často řídíme sliby výrobce a doufáme, že bude mít rychlý efekt. A ve skutečnosti důležitější je složení přípravku a značka. Tady mám tři favority, a konkrétně Nanolash, Eveline a RevitaLash. Ale popořádku.
sérum na řasy má primárně stimulovat řasy k přirozenému růstu a zmírnit jejich vypadávání, kromě toho, jim má dodávat krásný lesk. Některé jsou rovněž dobré jako podklad pod řasenku. Obvykle jsou první účinky viditelné po 3-4 týdnech, při používání dvakrát denně (ráno a večer). Sérum na řasy jsou obvykle k dispozici ve dvou formách, a to s kartáčkem aplikovaným na řasy nebo tenkým štětečkem, kterým by měla být malována linie podél řas.

Ve složení stojí za to hledat přírodní ingredience. Například, RevitaLash Advanced obsahuje antioxidační výtažky ženšenu, zeleného čaje, sabal minor nebo pšenice.

Dobré sérum na řasy by měl obsahovat ricinový olej, keratin, provitamin B5 a vitamín E. Můžete se rovněž setkat s takovou složkou jako je Bimatoprost, jež je docela kontroverzní vzhledem k nežádoucím vedlejším účinkům (např. možnost ztmavnutí kůže kolem očí, dlouhodobého zarudnutí spojivek nebo zvýšený nitrooční tlak), ale vykazuje neobvyklé vlastnosti, jelikož způsobuje velmi intenzivní růst řas. Ujistěte se také že byl produkt dermatologicky a oftalmologicky testován.

sérum na řasy

Které sérum na řasy tedy vybrat: Nanolash, Eveline nebo RevitaLash?

Na trhu jsou předními značkami mezi sérum na řasy takové značky jako RevitaLash, Eveline a Nanolash. Ve skutečnosti je těžké určit, které produkty fungují nejlépe, protože vše závisí na osobní predispozici a stavu řas.

Eveline je polská značka nabízející séra na řasy 3 v 1 a dokonce 8 v 1, která mají mimo jiné velmi dobré recenze na webu. Jejich kondicionéry jsou vhodné jako podklad pod řasenku – zvýrazňují její působení a prodlužují její trvanlivost. Značka vděčí za svou popularitu nejen relativně rychlým účinkům, ale především ceně – sérum na řasy stojí asi 190 CZK.

Nanolash se často objevuje na prvních místech v žebříčcích.
Doporučuje se dámám s řasami prodlouženými metodou 1: 1, které vyžadují jemnou péči. Zde sérum funguje dokonale: i přes jemné přísady je účinné, což znamená, že urychluje přirozený růst řas a výrazně je posiluje. Současně však nejsou tyto přípravky nejlevnější, protože sérum na řasy stojí asi 900 CZK.

Další prémiovou značkou je RevitaLash, která je známá svou krásnou historií. Konkrétně to byl dárek od doktora Michaela Brinkenhoffa pro svou nemocnou na rakovinu ženu Gayle, která ztratila řasy v důsledku chemoterapie.

Vystačilo 5 týdnů na regeneraci řas a dnes je přípravek často doporučován k obnově řas po onemocněních, mimo že obsahuje zmiňovaný Bimatoprost, přesněji jeho derivát – Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamid.

Proč stojí za to používat sérum na růst řas?

Životnost řas je asi 3-6 měsíců, po této době vlásky vypadávají. Fáze růstu připadá na prvních 30 dnů, po ní následuje stacionární fáze, během níž se řasy přirozeně prodlužují. Úkolem kondicionéru je prodloužit tyto fáze vlivem takových složek, jako je kyselina hyaluronová, rostlinné extrakty nebo pantenol, které mají zesilující, zhušťovací a prodlužovací vlastnosti.

Co je však nejdůležitější, sérum na růst řas mohou použít rovněž osoby, které mají dlouhé řasy, ale tenké, protože je pomáhají zpevnit a zesílit. Dobré sérum na růst řas na řasy používaný trpělivě a systematicky učiní lemování očí nápadné a utvoří efekt svůdné a husté záclony řas na víčku.

1 comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Sending
User Rating 5 (1 vote)
pl fr it es pt de hu sk el bg

Alternativní produkty
Léky Na Plíseň Nehtů: Mast a krém na plíseň nohou a mykóza - pořadí
Přípravky Na Akné: Maska, kosmetika, krém, mast na pupínky. účinné produkty
Mast Na Klouby: Prášky, vitamíny, krémy a léky na bolest kloubů
Vitamíny Na Vlasy: Šampony, doplněk stravy proti vypadávání vlasů
Krém Na Křečové žíly: Účinné léky a nejlepší mast na křečové žíly. Hodnocení produktu

Cookies používáme na webových stránkách

Proszę potwierdź, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności. Ochrana osobních údajů