Bez ohledu na to, kolik máte let, tento portál je pro Vás. tato stránka healthnbeauty.cz je místem, kde ženy píší pro ženy. Typicky ženský úhel pohledu, konkrétní informace o mnoha zajímavých tématech, novinky z mnoha oborů.
Připravujeme pro Vás články věnované konkrétní věkové skupině, zejména
v oblasti Health & Beauty. Každá žena najde něco pro sebe, bez ohledu na to, jaké otázky ji trápí, nebo jaké problémy její nedají usnout. Diskutujeme o tématech, které by mohly zajímat ženy takové jako my. Někdy jednoduše, zábavně, někdy smrtelně vážně, vždy věcně, po důkladné znalosti témata – ať už osobně nebo po konzultaci s odborníky. Healthnbeauty.cz neutíká také od každodenních problémů, voleb a porážek, které se dá snadněji zvládnout, s vědomím, že větší část z toho, co se nám přihodí, je i zkušeností jiných žen. Přejeme Vám příjemné čtení

Healthnbeauty.cz patří do mediální skupiny řízené reklamní agenturou Adinspire sp. z o. o.. Společnost neodpovídá za obsah zveřejněný na stránkách. Materiály na stránce pocházejí od externích autorů. Informace o produktech uvedené na webové stránce pocházejí od výrobců a přidružených sítí odpovědných za jejich výrobu a distribuci. Stránka je informativní a má charakter obrazového průvodce.

Šéfredaktorkou webové stránky je Stanislava Kadlcová, příznivkyně psaní, cestování a zdravého stylu života.

Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře

 

    Zdravý životní styl je zároveň životním stylem. Žiji v Praze. Už 6 let pomáhám lidem při ztrátě zbytečné tělesné hmotnosti a špatných návycích. Jsem dietologem a certifikovaný osobní trenér podle profese. Mojí vášní je tvořit nové kuchařské recepty a individuální plány cvičení pro uspokojení dosažení nejlepších výsledků mých pacientů. Mluvím a cvičím se svými svěřenci a zároveň zveřejňuji mnoho rad a publikací na internetu. Neustále se vzdělávám, pravidelně absolvuji různé druhy kurzů a školení v oblasti zdravé výživy, doplňků a kosmetologie.

    Cookies používáme na webových stránkách

    Proszę potwierdź, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności. Ochrana osobních údajů